Megerősítésre vár

rollerparkoló a vakok tájékozódási útvonalában

Anonim Járókelő

A Dunavirág utcában kijelölt rollerparkolók akadályozzák a vakok és gyengénlátók szegély mentén történő tájékozódását, illetve konkrétan veszélyt jelentenek, ha egy látássérült személy belebotlik egy ilyenbe. A rollerparkolókat olyan módon kellene elhelyezni, hogy ne a tájékozódási sávba kerüljenek.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Dunavirág u. 2

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Jelzése alapján a XIII. Kerületi Közterület-felügyelet visszajelezte, hogy a roller parkolók áthelyezésével kapcsolatban jelzést tesznek az illetékesek felé.

    Köszönöm, hogy figye
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Ládi Anna elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lezárt járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Hegyessy András
    Illetékes: XIII. kerület Önkormányzata
    Tomori utca (XIII. kerület)
  • Megerősítésre vár
    1
    Megerősítésre vár
    1

    Beszakadt járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Önkormányzata
    Reitter Ferenc utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére