Megoldatlan

Szemetes Gellért-hegy

Az Erzsébet hídtól felsétálva az összes kuka körül szemét, a vízesés körül ugyancsak. Ott jártunkkor is sok turista járt arra, volt mit nézniük..

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, I. kerület

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • BKM Budapesti Közművek FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A vízesés feletti grottában alkalmanként alvó, hajléktalanok elhagyott holmiját Társaságunk folyamatosan takarítja, elszállítja.

    Üdvözlettel:
    FŐKERT NONPROF...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Kiss Károly hozzászólt a bejelentéshez.

    Akkor ahogy látom, ez a Főkert-hez tartozik:
    http://www.fokert.hu/parkok/gellerthegy-deli-oldal/
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: I. kerület Budavár Önkormányzata

  • BKM Budapesti Közművek FKF válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy Budapest Főváros Közgyűlésének 48/1994. számú
    Köztisztasági Rendelete határozza meg, hogy egy adott terület
    takarítása kinek a köteleze...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • K. Sándor hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos a Gellért-hegy is egy mostohagyerek, szemét, graffiti, a Gellért tér felől meg egyenesen kritikán aluli, gaz, öreg, kopott padok, lámpaoszlopok...és reméljük olimpia is lesz.
  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Kiss Károly bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fára láncolt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Podmaniczky utca (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Zöldhulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Orczy tér (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Szemét a zöldben

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Novotny T
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Szerémi út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére