Megoldott

Takaró autók

A Vérmező északi sarkában a háromszög alakú járdaszigetre parkoló autók takarják az Alkotás út végén jobbra, az Attila útra kanyarodó járművek számára a kerékpárutat. Így fokozott veszélyt jelentenek a kerékpárúton közlekedők számára, még akkor is, ha a kerékpárutat tábla védi.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Attila út 137

Hozzászólások

  • W Kriszta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a jelzést!
  • Lenkei Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Raktak ki egy stop táblát és egy burkolati jelet, hogy ne parkoljanak a kereszteződésbe. Egy paraszthajszállal jobb lett.
  • Lenkei Péter visszajelzésére vár.

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Megkeresése alapján megvizsgáltuk az Attila út – Krisztina körút csatlakozásánál a középszigeten átvezetett kerékpárúton érkező kerékpáros észlelhetőségét. A szervízút melletti el
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Lenkei Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Dőlő táblaoszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Öntőház utca (I. kerület, Várkerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Poller a fűben

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Királyhágó utca (I. kerület, Várkerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elfordult tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Budapest Közút
    Feszty Árpád utca (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére