Megoldatlan

Gyalog és kerékpárút jelölése az arra közlekedőknek

A korábbi bejelentésben már jelezte a Budapest Közút, hogy a járda szélessége nem engedi elválasztani a járdából egy kerékpársávot. De az is megoldás lehetne, ha legalább a máshol is alkalmazott piktogramok egyszerre megjelenjenek az említett szakaszon, így egyik arra közlekedőt sem érne meglepetésként a más közlekedési eszközzel vagy gyalog arra járó emberek jelenléte. A fotózott dupla jelzés szintén gyalogos-kerékpárúton van felfestve, tehát máshol is bevett gyakorlat ez a megoldás.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Fiumei út 16-18

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Fiumei út Baross tér és Orczy tér közötti szakaszán a járda változó szélességű, kevés olyan szakasza van, ahol az útügyi műszaki előírásoknak megfelelő szélesség áll rendelkezés
    ...
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Attila,
    belső szabályzatunk értelmében megoldatlanként zárjuk azokat az 1 éven belüli ügyeket is, amelyekre 3x-i kiküldés után sem érkezik válasz. Sokszor megoldják végül az illetékesek, akkor...
  • Bárány Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Máshol is van hasonló közlekedési helyzet, itt is legalább ilyen piktogramokat felfesthetne a Budapest Közút mindegyik erre közlekedő érdekében. Amúgy 1 év után szoktátok lezárni a bejelentéseket. Ha...
  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Bárány Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lekopott zebra

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Viktor Nagy
    Illetékes: Budapest Közút
    Teleki László tér (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megsüllyedt taktilis kő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Könyves Kálmán körút (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Beszakadt macskakövek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Üllői út (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére