Megoldott

Nehezen megközelíthető Bubi állomás

Anonim Járókelő

Tisztelt BKK!

A Gelléri Andor Endre utcában a Szent Margit kórháznál lévő Bubi dokkoló jelenlegi helyén nem megfelelő, a kórházba érkezők elenyésző hányada érkezik kerékpárral, a dokkoló a város egyik legkevésbé kihasznált dokkolója. Az állomás csak a nagy forgalmú Bécsi úton keresztül hagyható el, mivel a Gelléri Andor Endre utca folytatásában a Föld utca egyirányú, az nem használható szembe kerékpárral.
Kérjük ezért, hogy a dokkolót helyezzék át vagy a Kiscelli utcába, vagy a Váradi utcába, mindkét helyszín kétirányban járható kapcsolattal rendelkezik a Duna felé a Kiscelli, illetve Váradi utcán keresztül, és mindkét helyszínnél lehetséges a hegy felé történő gyalogos továbbhaladás is, így az ott élők számára a Bubi kapcsolatot jelent a belváros felé. A Váradi utcában ráadásul számos üzlet, forgalomvonzó célpont található (Praktiker, Stop Shop).

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Szent Margit kórház 132

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    mondjuk ezt a választ nem nevezném "megoldottnak"
  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0011538/2023

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST- 00118340

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését. Tájékoztatjuk, hogy a 0305-Szent Margit Kórház gyűjtőállomást a III. kerüle...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lelógó kábel

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Frank E.
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Mexikói út M (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fordítás

    Beküldés ideje:
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Zrínyi utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére