Megoldott

Nem egyértelmű elsőbbség adás tábla

Anonim Járókelő

A tábla kis méretű és a kereszteződéstől 4 méterre beljebb található, ráadásul mára már 45 fokkal el is van fordítva, így nem egyértelmű az úttól balra érkező gépjármű számára, hogy jobb kéz szabály szerint kell elsőbbsége adni vagy neki van elsőbbsége.

https://www.google.com/maps/@47.5098604,19.1719466,3a,75y,339.65h,71.93t/data=!3m6!1e1!3m4!1syeeX2aHy48Ttj5SCI_GNHA!2e0!7i16384!8i8192

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Sashalmi tér 20

Hozzászólások

  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Üdv.! Én voltam a bejelentő. A napokban néztem és már az út bal oldalára kihelyeztek egy normál nagyságú "macisajt" :), azaz "kötelező elsőbbségadás " táblát. Így egyértelmű a tőle balra érkező számár...
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A XVI. ker. Sashalmi téren a bejelentésben szereplő jelzőtáblák egy része elfordult, kopott ill. nem megfelelő méretű.
    Ezért a táblák megfelelő irányába fordításáról, elrendezésér
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • H B L megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gyalogos átkelőhely hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Hunyadvár utca (XVI. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Rossz irányba néz a tükör

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    József utca (XVI. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    kidöntött oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Táncsics utca (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére