Megoldott

Tönkrement utcanévtábla

Kérem cseréljék a táblát! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Sinkovits Imre u. 74

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük
  • Járókelő Star hozzászólt a bejelentéshez.

    Cserélték.
  • Járókelő Star visszajelzésére vár.

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Járókelő Star hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldásra vár
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését!
    Megkeresésével kapcsolatban tájékoztatni szeretném, hogy megvizsgáljuk a bejelentett helyszínt és amennyiben indokolt, a következő megrendelésben szerepe
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Járókelő Star bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Balesetveszélyesen van elkerítve

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Szentendrei út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Óriási beton elem a fűben

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Hollós Korvin Lajos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére