Megoldott

Betonpanelek a fűben

A X. kerületi Szentimrey utca 23. mellett lévő közterületen, talán már évtizedek óta hever a fűben ez a két, több mázsás betonpanel.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, X. kerület

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a megerősítést!
  • Tóth Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    Üdv!
    A törölt freemail-es címem miatt nem tudtam eddig belépni ezért újra regisztráltam a saját nevem alatt.
    A lényeg viszont az, hogy a paneleket 2-3 hónappal ezelőtt elszállították, újra tiszta a terep.
  • X. kerület Kőbánya Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Tóth Zoltán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    elhullott galamb

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Hatház utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Csúfsággá vált tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. V.
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Újhegyi sétány (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Törött tiltótábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. V.
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Tóvirág utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére