Megoldott

Közlekedési tükör kihelyezése

A Bp. XVIII. ker. Vajk utca-Gyömrői út kereszteződésében a kihajtást nagyon sokszor megnehezíti, hogy Gyömrői út 142 vagy a 144. alatti kapubehajtóban autók parkolnak, ezzel teljesen meggátolva a járda vonalában lévő kis résen a kilátást.
Mivel a Gyömrői úton 50 km/h sebességgel (legtöbször ennél gyorsabban) haladhatnak az autók, nagyon nehézkes a kifordulás a Gyömrői útra.
A közlekedés biztonság nagymértékű növelését lehetne elérni, ha ebben a kereszteződésben az Attila utca-Gyömrői úti csomóponthoz hasonlóan közlekedési tükröt helyeznének ki.

Probléma helyszíne
Budapest XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre, Vajk u.-Gyömrői úti kereszteződés

Hozzászólások

  • Járókelő László lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az Illetékes válasza alapján.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Elkészült
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő László megváltoztatta a bejelentés nevét "közlekedési tükör kihelyezése"-ról "Közlekedési tükör kihelyezése"-ra.

  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Erika!
    Segítenél nekünk? Történt fejlemény az elmúlt időszakban? Megoldódott a probléma?
    Köszönjük a segítséged és a visszajelzésed!
    A Járókelő csapatának nevében:
    László
  • Szöllősi Erika visszajelzésére vár.

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A XVIII. kerületi Gyömrői út-Vajk utca kereszteződéssel kapcsolatos bejelentésére az alábbi választ adjuk.

    A tárgyi kereszteződésben valóban több tényező is gátolja a Gyömrői út
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Szöllősi Erika bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kidőlő tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas József
    Illetékes: Budapest Közút
    Gulner Gyula utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Megállni tilos tábla fakulóban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Gyömrői út (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  Vissza az oldal tetejére