Megoldatlan

Akadálymentesítés hiánya

Nagyon hiányzik az akadálymentesítés innen. Kérem intézkedésüket az ügyben! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Boglár utca

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A 00118199 számú levelére válaszolva tájékoztatjuk, hogy az alábbi linken megtekintheti 2023. január 17-én kelt válaszunkat.
    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/10...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Járókelő Star bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Óriási betontömbök

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Tímár utca H (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kerékpárut gaztorlasz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Bökényföldi út (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Akadálymentesítő lift nem működik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Kacsóh Pongrác út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére