Válaszra vár

Elhagyott jármű a Városmajorban

Tisztelt Ügyintéző! A városmajori MTK Kézilabda pálya előtt egy össze vissza graffitizett Peugeot furgon parkol már egy ideje. Kereke leeresztve, jó ideje mozdulatlan. Csak elöl van rajta rendszám: G**-2**. Hátul nincs. Üdvözlettel, Pataky Szabolcs

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Városmajor u. 23

Hozzászólások

  • Kozma József hozzászólt a bejelentéshez.

    Bíro Norbert tévedés, arra a részre bárki be tud hajtani, a sorompó másik részt véd.
  • Bíro Norbert hozzászólt a bejelentéshez.

    Egyébként az ott sorompóval is lezárt magánterület, ott nem lehet intézkedni.
  • Bíro Norbert hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem tudom ez honnan került elő, már 2022 elején egyszer eltúnt onnan.
  • Pál András megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt Ügyintéző! A városmajori MTK Kézilabda pálya előtt egy össze vissza graffitizett Peugeot furgon parkol már egy ideje. Kereke leeresztve, jó ideje mozdulatlan. Csak elöl van rajta rendszám: GAA-239. Hátul nincs. Üdvözlettel, Pataky Szabolcs"-ról "Tisztelt Ügyintéző! A városmajori MTK Kézilabda pálya előtt egy ö...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Jarokelo.hu!

    Köszönettel vettük megkeresését, melyet továbbítottam a Hegyvidéki Rendészetre. Válaszukig szíves türelmét kérem.

    Üdvözlettel,

    Varga Ágnes
    kommunikációs munkatárs

    Budapest Fő
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet

  • Pataky Szabolcs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhagyott segédmotor

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet
    Gaál József út (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhagyott auto

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet
    Thomán István utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet
    Csemegi utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére