Megoldott

Balesetveszélyes, leamortizálódott aknafedő

A képen látható aknafedőn éjszakai séta közben estem el. Úgy néz ki már több évtizede nem lett felújítva.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Szőlőhegy u. 3

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • H. Márk hozzászólt a bejelentéshez.

    Már kicserélés alatt van!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!
    Sajnáljuk, hogy problémát tapasztaltál szolgáltatásainkban, elnézésedet kérjük. Tájékoztatunk, hogy az általad tett bejelentésre vonatkozó információkat hibakezelő rends
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • H. Márk bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Kiálló aknafedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Zsókavár utca (XV. kerület)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Hiányos burkolat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Kapás utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére