Megoldott

Biciklironcs a tárolóban

Anonim Járókelő

A Kisüzemmel (Budapest, Kis Diófa u. 2, 1077 Magyarország) szemben lévő kerékpártárolóban hónapok oda otthagyott biciklironcs talalható, ami csak foglalja a helyet.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Dob u. 42

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    [cid:image001.jpg@01D97135.7DFB0AF0]

    Erzsébetváros Rendészeti Igazgatósága
    1076 Budapest, Százház u. 10.-18.
    Tel.:06-1-461-9040 e-mail: dicspecser@evkf.hu

    Tisztelt jarokelo.hu!

    Mellékelten küldöm Ö...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kevés tároló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Damjanich utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Biciklironcs

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Erzsébet körút (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére