Megoldott

Szemét a parkolóban

VII kerület Péterfy Sándor utca 51 előtt sok szemét van.
Kérnénk a terület rendbe tételét.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Péterfy Sándor u. 51

Hozzászólások

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • VII Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    elvitték, köszi!
  • VII Gábor visszajelzésére vár.

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Jarokelo.hu

    budapest@jarokelo.hu

    Azonosító: JAROKELO-BUDAPEST- 00118137

    Tisztelt Járókelő Egyesület Ügyvivő!

    Hivatkozással JAROKELO-BUDAPEST- 00118137 azonosítószámú, Budapest Péterfy Sándor utc
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata

  • VII Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Hiányzó szemetesek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Rumbach Sebestyén utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Korhadt léc a korláton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Damjanich utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Sérült szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Dob utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére