Megoldatlan

Megsüllyedt járda

FRISSÍTÉS: 2023.12.15.

A Bejelentő visszajelzése:
"Nincs változás."

-----

FRISSÍTÉS: 2023.03.07.

A XII. ker. Hegyvidéki Önkormányzat válasza:
"Köszönettel vettük megkeresését, melyet továbbítottam a Városrendezési irodára. Válaszukig szíves türelmét kérem."

-----

Tisztelt XII. kerület!
A Márvány utca - Alkotás utca felöli végénél, az iskola a járólapok erősen megsüllyedtek, ezátal a közműfedelek kiállnak belőle.
Mind az E.ON nagyméretű fedlapja, mind a telekommunikációsok jó állapotúak, ám a járda sérülése okán botlásveszélyes a szakasz.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Márvány u. 34

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!
    A bejelentést köszönjük, a helyreállítást megrendeltük.
    Tisztelettel:

    Madanecz Zsuzsanna
    Polgármesteri-Jegyzői Titkárság

    Budapest Főváros XII. kerület Hegyvidéki Önkormányzat
    Polg
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • Járókelő László megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt XII. kerület! A Márvány utca - Alkotás utca felöli végénél, az iskola a járólapok erősen megsüllyedtek, ezátal a közműfedelek kiállnak belőle. Mind az E.ON nagyméretű fedlapja, mind a telekommunikációsok jó állapotúak, ám a járda sérülése okán botlásveszélyes a szakasz."-ról "FRISSÍTÉS: 2023...

  • Pál András hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs változás
  • Pál András visszajelzésére vár.

  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Pál András hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs változás.
  • Pál András visszajelzésére vár.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Pál András hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldásra vár. Nem láttam legutóbb változást
  • Pál András visszajelzésére vár.

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Jarokelo.hu!

    Köszönettel vettük megkeresését, melyet továbbítottam a Városrendezési irodára. Válaszukig szíves türelmét kérem.

    Üdvözlettel,

    Varga Ágnes
    kommunikációs munkatárs

    Budapest Fő
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    János kórház melletti járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Diós árok (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Megoldásra vár
    6
    Megoldásra vár
    6

    Konténerek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Táltos utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére