Megoldott

Elporladt fedlap

FRISSÍTÉS 2023.03.17.

Budapest Közút válasza:
"A XII. ker. Márvány utcajárda kezelője és üzemeltetője a Budapest Főváros XII. kerület Hegyvidéki Polgármesteri Hivatal."

---

Tisztelt Illetékes!
A Márvány utcában a fedlaptrió középső tagjának kopórétege erősen elfogyott.
Kérem lehetőségek szerint javítani.
Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Márvány u. 34

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Szabó Gábor - invitechverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt bejelentő!
    Köszönettel vettük bejelentését.
    A megjelölt helyszínen található akna javításra, fed lap cserére került.
  • Pál András hozzászólt a bejelentéshez.

    Kerületnek végképp nincs fedlapja.
  • Pál András hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem hiszem hogy közút, sem kerület. inkább Telekom.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel megkaptuk levelét, melyet továbbítottam a Városfejlesztési Irodára.

    Üdvözlettel:

    Szabó Krisztina
    Kommunikációs vezető

    Budapest Főváros XII. kerület
    Hegyvidéki Önkorm
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt Illetékes! A Márvány utcában a fedlaptrió középső tagjának kopórétege erősen elfogyott. Kérem lehetőségek szerint javítani. Köszönöm"-ról "FRISSÍTÉS 2023.03.17. Budapest Közút válasza: "A XII. ker. Márvány utcajárda kezelője és üzemeltetője a Budapest Főváros XII. kerület Hegyvidéki Polgármesteri ...

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Cím!

    Mellékletben megküldjük a tárgyban szereplő bejelentésre írt tájékoztatásunkat melyet elektronikus aláírással láttunk el.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útfenntartási Főosztály
    e-...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Pál András hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem hiszem hogy közút. Ritkán van 1-nél több forgalomirányításos fedlap egymás mellett. Inkább Telekom lehet.
  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Eltömődött folyóka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Kék Golyó utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Veszélyes aknafedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pataky Szabolcs
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Rege út (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére