Megoldott

Kidöntött krresztábla

FRISSÍTÉS 2023.03.10.

Bejelentő hozzászólása:
"Tegnapelőtt megcsinálták. Tegnap is dolgoztak rajta, talán új alap készült. Erre ma megint fekszik."

---

Damoklész kardja a zebra felett

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Tétényi út 68

Hozzászólások

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A közúti jelzőtábla ismételt helyreállítását Részvénytársaságunk elvégezte.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Igazgatóság
    [Leírás:
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "Damoklész kardja a zebra felett"-ról "FRISSÍTÉS 2023.03.10. Bejelentő hozzászólása: "Tegnapelőtt megcsinálták. Tegnap is dolgoztak rajta, talán új alap készült. Erre ma megint fekszik." --- Damoklész kardja a zebra felett"-ra.

  • Kádár Viktor hozzászólt a bejelentéshez.

    Tegnapelőtt megcsinálták. Tegnap is dolgoztak rajta, talán új alap készült. Erre ma megint fekszik.
  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A helyreállításra a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Iga
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Kádár Viktor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    nem látható zebra

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Pázmány Péter sétány (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Jelzőlámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    1111-Kosztolányi Dezső tér (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére