Válaszra vár

Nagyon keskeny járda

Anonim Járókelő

Kedves Járókelő!

A Wesselényi utca Kertész utcát metsző szakaszán, nagyon keskeny a járda. Itt mindig nagy a gyalogos forgalom de két ember nem igazán fér el egymás mellett, miközben az úttest maga elég széles. A Kertész utcától a belváros felé egy rövid szakaszon parkolók sincsenek, még a trolibusz számára is bőven szélesebb az utca mint szükséges (lentebbi szakaszon ahol már parkolók vannak, kevesebb hely marad a trolinak).

Érdeklődöm, hogy miként oldható meg a járda szélesítése az említett szakaszon?

A képen pirossal jelöltem a kritikus részt, de a körútig tartó, sárga szakasz is nagyon keskeny, miközben a széles úttest kihasználatlan.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Kertész u. 23

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Érdeklődöm, hogy a környék parkjainak rendezésekor erre a területre is jut-e valamennyi forrás?
  • Hegymegi-Barakonyi Bálint elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés illetékesét "VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Járókelő! Megoldható, hogy ezt a bejelentést újra nyissák? Esetleg lehet, hogy más az illetékes az ügyben?
    Ha jól látom a bejelentést a VII kerületi önkormányzat támogatta, ők vannak megjelölve...
  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A kereszteződésben sokszor történik baleset. Ilyenkor sajnos a troli sem tud közlekedni az érintett szakaszon.

    Az átépítésénél érdemes lenne megfontolni, hogy a balesetek száma milyen megoldással csö...
  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gazos útpadka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Bethlen Gábor utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Bethlen Gábor tér

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Bethlen Gábor tér (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Turistákkal elfoglalt járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Erzsébet körút (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére