Megerősítésre vár

Jászai Mari téri graffitik

A Jászai Mari tér 13. kerületi oldalán a volt aluljárót elzáró kaput teli graffitizték, kérem, hogy szíveskedjenek átfesteni.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Jászai Mari tér

Hozzászólások

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a graffitiket eltávolították.
    Társaságunk anyagi és emberi erőforrásainak lehetőségeihez mérten mindent megtesz a közterül
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Schneider Géza elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • K. Sándor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Telefirkált aluljáró

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Budapest, Boráros tér H (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére