Megoldott

Margit híd 2. graffitik

A 19-es, 41-es villamosok Margit híd budai hídfő megállójánál a hídra felvezető lépcsőnél sok firka gyűlt össze, kérem, hogy szíveskedjenek megtisztítani a felületeket.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Margit híd

Hozzászólások

  • Ügy Intéző lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a graffitiket eltávolították.
    Társaságunk anyagi és emberi erőforrásainak lehetőségeihez mérten mindent megtesz a közterül
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Schneider Géza elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • K. Sándor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Összefirkált felületek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Margit Körút (II. kerület)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Graffiti a szobron

    Beküldés ideje:
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Eötvös tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kelenföld aluljáró firka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Etele tér (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére