Megoldott

Margit híd 1. graffitik

A Gyóni Géza térnél a Margit hídon és a hídra vezető lépcsőnél is sok graffiti van, kérem szépen az eltávolításukat.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Margit híd

Hozzászólások

  • Ügy Intéző lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a graffitiket eltávolították.
    Társaságunk anyagi és emberi erőforrásainak lehetőségeihez mérten mindent megtesz a közterül
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Schneider Géza elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • K. Sándor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Graffiti (Széll Kálmán tér)

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Széll Kálmán tér M (II. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Margit híd - graffitis lépcső

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Margit híd, budai hídfő (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére