Megoldott

Utcatábla

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2024.03.04.
A bejelentő visszajelzése:
“Még nem érkezett meg”

—————

FRISSÍTÉS: 2023.11.07.
Sajnos még nem érkezett meg az utcatábla.

----
FRISSÍTÉS: 2023.05.04.
XVIII. kerület Fenntartható Fejlődés Főosztály válasza:
Ebben az évben kiemelt figyelmet fordítunk az Ön által jelzett területen lévő táblák pótlására, cseréjére. A vállalkozóval a szerződés megkötése folyamatban van, ezután kerülhet sor a táblák megrendelésére és kihelyezésére.
------
Sziasztok!
Pestszentimrén a Türkiz utca Rózsakvarc kereszteződéséből hiányzik a Türkiz u. utcatáblája.

Probléma helyszíne
Budapest XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre, Rózsakvarc u. 11

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    :))
  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Tájékoztatom, hogy kihelyezésre kerültek az utcatáblák.

    Üdvözlettel:

    Paksa Zsuzsanna

    vagyongazdálkodási ügyintéző
    Vagyongazdálkodási Osztály
    Fenntartható Fejlődés Főosztály
    Budap
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • E. Mátyás elküldte az ügyet az illetékesnek: XVIII. kerület Fenntartható Fejlődés Főosztály

  • E. Mátyás megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2023.11.07. Sajnos még nem érkezett meg az utcatábla. ---- FRISSÍTÉS: 2023.05.04. XVIII. kerület Fenntartható Fejlődés Főosztály válasza: Ebben az évben kiemelt figyelmet fordítunk az Ön által jelzett területen lévő táblák pótlására, cseréjére. A vállalkozóval a szerződés megkötése folyamatban van...

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Még nem érkezett meg
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Budapest Főváros XVIII. kerület Pestszentlőrinc-Pestszentimre Önkormányzatához (továbbiakban Önkormányzat) érkezett, utcanévtábla kihelyezésével kapcsolatos megkeresésére az alábbia
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: XVIII. kerület Fenntartható Fejlődés Főosztály

  • R eni megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2023.05.02. Városgazda XVIII. kerület Nonprofit Zrt. válasza: ".. tájékoztatjuk arról, hogy Társaságunk felé jelzett bejelentésének ügyében eljárni nem áll módunkban. A bejelentését továbbítottuk az illetékes szervezet felé." ------ Sziasztok! Pestszentimrén a Türkiz utca Rózsakvarc kereszteződéséből hiány...

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos még nem érkezett meg az utcatábla.
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos, nem érkeztek meg az utcatáblák.
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Budapest Főváros XVIII. kerület Pestszentlőrinc-Pestszentimre Önkormányzatához (továbbiakban: Önkormányzat) érkezett, utcanévtáblák kihelyezésével, cseréjével kapcsolatos megkeresés
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: XVIII. kerület Fenntartható Fejlődés Főosztály

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XVIII. kerület Városgazda NZrt."-ról "XVIII. kerület Fenntartható Fejlődés Főosztály"-ra.

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés leírását "Sziasztok! Pestszentimrén a Türkiz utca Rózsakvarc kereszteződéséből hiányzik a Türkiz u. utcatáblája."-ról "FRISSÍTÉS: 2023.05.02. Városgazda XVIII. kerület Nonprofit Zrt. válasza: ".. tájékoztatjuk arról, hogy Társaságunk felé jelzett bejelentésének ügyében eljárni nem áll módunkban. A bejelentését tovább...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!
    Ezúton tájékoztatjuk arról, hogy Társaságunk felé jelzett bejelentésének ügyében eljárni nem áll módunkban. A bejelentését továbbítottuk az illetékes szervezet felé.
    ...
  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Budapest Főváros XVIII. kerület Pestszentlőrinc-Pestszentimre Önkormányzatához (továbbiakban: Önkormányzat) érkezett, utcanévtáblák kihelyezésével, cseréjével kapcsolatos megkeres
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XVIII. kerület Városgazda NZrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Sérült tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVIII. kerület Városgazda NZrt.
    Dolgozó út (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Eldugult víz lefolyó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVIII. kerület Városgazda NZrt.
    Martinovics tér (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Új parkolóra nem néz kamera

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVIII. kerület Városgazda NZrt.
    Dolgozó út (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  Vissza az oldal tetejére