Megoldott

Hiányzó kuka ajtó

A villamos megállóban lévő egyik kukáról hiányzik az ajtó.

Köszönöm munkájukat!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Pongrátz Gergely tér

Hozzászólások

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0011587-001/2023/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00117960

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük észrevételét, mellyel kapcsolatban a BKV Zrt. állásfoglalása alapján tájékoztatjuk,
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    A 00117960 sz. bejelentésre az alábbi választ adjuk:

    A bejelentésben önkormányzatunk nem illetékes.
    Javasoljuk a bejelentést megküldeni a BKK Budapesti Közlekedési Központ Zrt. rés
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Archibald Stephens hozzászólt a bejelentéshez.

    BKK...
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • H. Márk bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére