Megoldott

Legraffitizett, matricázott, távolról láthatatlan vészhelyzethívó állomás

FRISSÍTÉS: 2023.07.03
Egy járókelő visszajelzése alapján:

,,Nem változott semmi."

---

A Nyugati pályaudvar főbejáratánál a villamos megálló zebrája mellett.
Vészhelyzet esetén nem látható a figyelemfelhívó 112-es matrica és egyéb megkülönböztető, fényvisszaverő jelzés.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Teréz krt. 55

Hozzászólások

  • Tar Julcsi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes eltávolította a használaton kívüli segélyhívó oszlopot.
  • Csipak Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Fordulat: most már egészen közelről is láthatatlan a vészhívó.
  • Tar Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés leírását "A Nyugati pályaudvar főbejáratánál a villamos megálló zebrája mellett. Vészhelyzet esetén nem látható a figyelemfelhívó 112-es matrica és egyéb megkülönböztető, fényvisszaverő jelzés."-ról "FRISSÍTÉS: 2023.07.03 Egy járókelő visszajelzése alapján: ,,Nem változott semmi." --- A Nyugati pályaudvar főbejáratá...

  • Csipak Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem változott semmi.
  • H. Márk visszajelzésére vár.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Hunpay István hozzászólt a bejelentéshez.

    Mondjuk a 21. században, a mobiltelefonok korában nem tudom, mi szükség van ezekre. Szerintem 1000 fontosabb dologra mehetne a pénz.
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • H. Márk bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Firkás esőbeálló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Kőbányai út / Könyves Kálmán körút (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Összefirkált közművek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: E.ON
    Móricz Zsigmond körtér M (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Firkált tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Kaszásdűlő (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére