Megerősítésre vár

Ottfelejtett kátyú

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2024. február 29.
Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.
"Még mindig nem sikerült befejezni a több mint egy éve megkezdett javítást."

-----

FRISSÍTÉS: 2023. április 13.
Az illetékes válasza:
"A Erzsébet utca 22. előtt az aszfalt burkolat javítását rögzítettük, a soron következő javítási csomagba beletettük. A javítás hamarosan megtörténik."

----

Az Erzsébet utcának ezen a szakaszán több kátyút kijavítottak, de egyet félkészen ottfelejtettek. Felmarták, de aszfalt már nem jutott bele. Már jó ideje így, kitágítva várja az áldozatait.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Erzsébet u. 22

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük jelzését, mellyel kapcsolatban egy félreértést szeretnénk tisztázni.
    Az Erzsébet utca 22. előtt több úthibát is találtunk, melyek az elmúlt időszakban javításra kerültek
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2023. április 13. Az illetékes válasza: "A Erzsébet utca 22. előtt az aszfalt burkolat javítását rögzítettük, a soron következő javítási csomagba beletettük. A javítás hamarosan megtörténik." ---- Az Erzsébet utcának ezen a szakaszán több kátyút kijavítottak, de egyet félkészen ottfelejtettek. Felmart...

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés leírását "Az Erzsébet utcának ezen a szakaszán több kátyút kijavítottak, de egyet félkészen ottfelejtettek. Felmarták, de aszfalt már nem jutott bele. Már jó ideje így, kitágítva várja az áldozatait."-ról "FRISSÍTÉS: 2023. április 13. Az illetékes válasza: "A Erzsébet utca 22. előtt az aszfalt burkolat javítását rögzítettü...

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Még mindig nem sikerült befejezni a több mint egy éve megkezdett javítást.
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A Erzsébet utca 22. előtt az aszfalt burkolat javítását rögzítettük, a soron következő javítási csomagba beletettük.
    A javítás hamarosan megtörténik.

    A jelzést köszönöm!

    Üdvözlet
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Nyárfa utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Hiányzó térkövek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészet
    Lakkozó utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére