Megerősítésre vár

Ady Endre út, vagy utca

FRISSÍTÉS: 2023.03.08.
Bejelentő kiegészítése:
A hibás táblák
Az Endresz Győrgy utca
A Kossuth Lajos utca
A Báthory utca
A Hunyadi utca
És a Rákóczi utca (2 db) vannak
------------
FRISSÍTÉS: 2023.03.06.
Közpark Nkt válasza:
"Köszönjük a bejelentését, kollégáink javítják az utcanévtáblát."

------------
Kispesten először a Kossuth Lajos utca, Ady Endre út sarkán lettem figyelmes rá, hogy az utcanévtáblán Ady Endre utca szerepel út helyett. Aztán ma több helyen is észrevettem az Ady Endre úton, hogy Ady Endre utca szerepel az utcanév táblán. Akkor megváltozott az utca neve? Vagy hibások a táblák?

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Ady Endre út 112

Hozzászólások

  • Tóth Attila visszajelzésére vár.

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük a bejelentést ,kollégáim megnézik a kérdéses táblákat és lehetőség szerint cserélik .

    Üdvözlettel:
    Balla Edit

    From: Info Közpark
    Sent: Thursday, March 9, 2023 7:14 AM
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerület KÖZPARK NKft.

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés leírását "Kispesten először a Kossuth Lajos utca, Ady Endre út sarkán lettem figyelmes rá, hogy az utcanévtáblán Ady Endre utca szerepel út helyett. Aztán ma több helyen is észrevettem az Ady Endre úton, hogy Ady Endre utca szerepel az utcanév táblán. Akkor megváltozott az utca neve? Vagy hibások a táblák?"-ról "FRISSÍTÉS: 2023....

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Forgalomtechnika"-ról "Egyéb"-ra.

  • Tóth Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    A hibás táblák
    Az Endresz Győrgy utca
    A Kossuth Lajos utca
    A Báthory utca
    A Hunyadi utca
    És a Rákóczi utca (2 db) vannak
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük a bejelentését, kollégáink javítják az utcanévtáblát.

    Üdvözlettel:
    Balla Edit

    From: Info Közpark
    Sent: Thursday, March 2, 2023 2:04 PM
    To: Szokolay Gábor
    Subject: FW:
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerület KÖZPARK NKft.

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés illetékesét "IX. kerület Ferencváros Önkormányzata"-ról "XIX. kerület KÖZPARK NKft."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    T. Járókelő.hu!

    Tájékoztatom, hogy a rendszer tévesen a IX. Kerület Ferencvárosnak továbbította az alábbi bejelentést. A kérdés a XIX. Kerület Kispestet érinti.

    Üdvözlettel Ferencvárosi Polgármester
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "IX. kerület Ferencváros Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    T. Járókelő.hu!

    Társaságunk utcanév táblákat nem kezel és nem üzemeltet.
    Kérjük a kerületi polgármesteri hivatalhoz továbbítani az észrevételt.

    Budapest Közút Zrt.
    Forgalomtechnikai Igazgatóság
    1085
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Tóth Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Hiányzó tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület KÖZPARK NKft.
    Corvin körút (XIX. kerület, Kispest)
  • Megoldásra vár
    4
    Megoldásra vár
    4

    Elhagyott, rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ
    Petőfi utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Elhagyott, renedszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ
    Ady Endre út (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére