Megerősítésre vár

Rossz állapotú átjáró

Anonim Járókelő

Jelzett helyszínen lévő villamos átjárónál sajnos minden, azon áthaladó jármű futóműve komoly ütést kap, mivel hullámosodott az aszfalt az átjáró környékén, illetve a sínek is kiállnak.
Ez egyébként az áthaladás zaját is nagyban növeli.

Kérjük az Illetékest, hogy javítsa az átjáró állapotát, biztosítsa a kulturált, biztonságos áthaladás feltételeit!

Pontos helyszín:
47.54101081511974, 19.040959551748355

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Budapest Flórián tér aluljáró 10

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Segítenél nekünk? Történt fejlemény az elmúlt időszakban? Megoldódott a probléma?
    Köszönjük a segítséged és a visszajelzésed!
    A Járókelő csapatának nevében:
    László
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérjük, hogy az áthaladó járművek futóművének állapotát is kísérjék figyelemmel, gondoljuk, azt nem fizeti ki senki....
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Beszakadt buszmegálló beton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Flórián tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú és tönkrement burkolat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Bogdáni út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Vállalhatatlan állapotú út

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Árpád utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére