Megoldott

Letört faág rálóg a parkoló autókra

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2023.04.11. FŐKERT Válasza:
"Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek."
-----
Egy nagyobb faág félig letört, és belóg a parkoló autók szintjébe.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Hegedűs Gyula u. 72

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés nevét "letört faág rálóg a parkoló autókra"-ról "Letört faág rálóg a parkoló autókra"-ra.

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Jelzése alapján a XIII. Kerületi Közszolgáltató Zrt. megvizsgálta a helyszínt és visszajelezte, hogy a letört faágat elszállították.

    Köszönöm, hogy figyel lakókörnyezetére és seg
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Önkormányzata

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "XIII. kerület Önkormányzata"-ra.

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés leírását "Egy nagyobb faág félig letört, és belóg a parkoló autók szintjébe."-ról "FRISSÍTÉS: 2023.04.11. FŐKERT Válasza: "Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek." ----- Egy nagyobb faág félig letört, és belóg a parkoló autók s...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek.

    Tisztelettel: BKM FŐK...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Ügy Intéző elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járdára belógó fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Önkormányzata
    Cserhalom utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XIII. kerület Önkormányzata
    Országbíró utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére