Megoldatlan

Beszakadt útburkolat

FRISSÍTÉS: 2023.03.29.
---------------------------------
Budapest Közút válasza:

"A bejelentéssel érintett terület nem tartozik Társaságunk üzemeltetésébe, a bejelentett probléma megoldásában illetékességgel nem rendelkezünk. Ismereteink szerint a terület üzemeltetője a Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."
_______________________________________________________________________

14. Ker. Majolika utca 7-11 között a burkolat megsüllyedt.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Majolika u. 7

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófi lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Az Illetékes azt írta, hogy kijavították, a Bejelentő szerint a probléma továbbra is fennáll.
  • Duzsej Andrea hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos a probléma továbbra is fennáll, évek óta.
  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • M. V. Klára elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés leírását "14. Ker. Majolika utca 7-11 között a burkolat megsüllyedt."-ról "FRISSÍTÉS: 2023.03.29. --------------------------------- Budapest Közút válasza: "A bejelentéssel érintett terület nem tartozik Társaságunk üzemeltetésébe, a bejelentett probléma megoldásában illetékességgel nem rendelkezünk. Ismereteink szerint a terüle...

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés helyét "Budapest, Vezér u. 146, 1148 Magyarország (47.51863400, 19.12749740, 16)"-ról "Budapest, Majolika u. 7, 1147 Magyarország (47.531667, 19.1206889, 14)"-ra.

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Duzsej Andrea hozzászólt a bejelentéshez.

    Pontosítom a címet: A Majolika utca 7-9 előtti aszfaltburkolat közepén van egy jelentős besüppedés.
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Andrea!
    Kérjük, kommentben vagy emailben a kerdes@jarokelo.hu címre küldött üzenetben csatolj olyan kép(ek)et, amelye(ke)n a probléma környezete is könnyen beazonosítható, hogy ezzel is segíts
    ...
  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Feldolgozás alatt"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Duzsej Andrea bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Úthiba sorozat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Vóker János
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Zalán utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Mirtusz u. 22 Kátyúk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szabó Sándor
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Mirtusz utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére