Megoldott

Porladó vasdarabok

Anonim Járókelő

Jelzett szakaszon több helyen már porladó vasdarabok, és rengeteg eldobált csikk található.

Kérjük az Illetékest a szakasz tisztítására!

Pontos helyszín:
47.50449126157983, 19.039863292460563

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Budapest Szilágyi Dezső tér 2-es móló

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük
  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés illetékesét "I. kerület Budavár Önkormányzata"-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A jelzett Dunaparti terület fenntartását, tisztítását a Budapesti Közművek – FKF köztisztasági divíziója látja el.
    Felkértük az FKF-et a takarításra mely a mai napon elkezdődött.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: I. kerület Budavár Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Kerepesi út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Otthagyott ágymatrac

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Vona Tibor
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Tímár utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére