Megoldott

Kátyúk

Anonim Járókelő

A jelzett helyeken évről évre visszatérnek ezek a kátyúk. Ezúttal hosszú távú megoldásukat remélem. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Leányka u. 12

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A Budapest Közút teljesen újra húzta az aszfaltot! Megoldva!
    Nagyon köszönöm a munkájukat!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Hálásan köszönöm!
  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Jelentős úthiba

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: Budapest Közút
    Mária Terézia utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Kátyú halom (aknamező)

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Szabadkai utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére