Megoldásra vár

Kidöntött pollerek

FRISSÍTÉS 2023.09.29.

Bejelentő hozzászólása:
"Nincs változás, vagyis még több pollert kidöntöttek."

---

Kedves Illetékes,
a nemrég átadott, felújított Október 23.-a utca fákat védő pollereinek felét már kidöntötték a figyelmetlen autóvezetők, sajnos olyan silány minőségűek, hogy egy fuvallat is kidönti nem egy nekitolató autó, ráadásul egy darabot tettek a fák és a körülötte lévő kis zöldterület védelme érdekében ami láthatóan elégtelen. Kérem oldják meg (kötelezzék a kivitelezőt), hogy a fák védelme prioritást élvezzen a parkoló autókkal szemben. Sok jó megoldás van a városban a hatékony favédelemhez, kérem tájékozódjanak. Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Október huszonharmadika u. 25

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    Az újabb sérült parkolásgátló oszlopok helyreállítására is a szükséges intézkedést megtettük, melyet kapacitásunk függvényében tudunk elvégezni, így t
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "Kedves Illetékes, a nemrég átadott, felújított Október 23.-a utca fákat védő pollereinek felét már kidöntötték a figyelmetlen autóvezetők, sajnos olyan silány minőségűek, hogy egy fuvallat is kidönti nem egy nekitolató autó, ráadásul egy darabot tettek a fák és a körülötte lévő kis zöldterület védelme érdekében ami...

  • Open Eye hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs változás, vagyis még több pollert kidöntöttek.
  • Open Eye visszajelzésére vár.

  • Csanádi György megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Csanádi György megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Parkok és zöldterületek"-ról "Forgalomtechnika"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A parkolásgátló oszlopok helyreállítására a szükséges intézkedést megtettük, szíves türelmét kérjük a megvalósulásig.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zr
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!
    Megkeresésére az alábbi tájékoztatást adjuk.

    üdvözlettel
    Bruckner Alíz
    asszisztens
    Közlekedési Osztály
    ________________________________
    Feladó: admins@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve:...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Pollerszezon van! :-)
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Open Eye bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kiégett lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Gárdonyi tér (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megdőlt oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Süveg utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elavult tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Dayka Gábor utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére