Megoldott

Ideiglenes kordon az elbontott utasváró helyére

Az elbontott utasváró helyére az új megépítéséig ideiglenes,
amennyiben nem épül új utasváró, akkor permanens kordonozás szükséges,
mert a buszról leszálló, ill. az arra várakozó utasok,
nem igazán tartják tiszteletben, hogy ez itt egy kerékpárút.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Lavotta utca

Hozzászólások

  • Járókelő Imre lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük
  • Csanádi György hozzászólt a bejelentéshez.

    Nemrég megépült az új utasváró. Lezárható.
  • Spongya Róbert visszajelzésére vár.

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    Hivatkozva a tárgyban jelzett számú bejelentésre, a következőkről tájékoztatom Önöket.

    A Harmat utca, Lavotta utcai utasváró pótlására jelenleg vizsgáljuk, illetve keres
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Spongya Róbert bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére