Megoldott

Hiányzik a hinta

A Zrínyi utcai központi játszótérről hiányzik az egyik hinta. Kérem pótolják! Köszönöm szépen a segítséget!

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Zrínyi u. 5

Hozzászólások

  • S Dominik lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Szebb városért hozzászólt a bejelentéshez.

    A hinta visszakerült
  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő! Iktatószám: 1/468/1/2023/V3

    Tájékoztatjuk, hogy Közterületi-műszaki Csoportunk a bejelentésben
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.

  • Szebb városért bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Bokor belárhatóságot gátolja

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.
    Erdősor utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Bozótos, bokros rész belóg az útra.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.
    Kossuth Lajos utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére