Megerősítésre vár

Leomlás a járdán

Anonim Járókelő

rács és faldarab a járdán

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Síp u. 13

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés nevét "leomlás a járdán"-ról "Leomlás a járdán"-ra.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Azonosító: JAROKELO-BUDAPEST-00117259

    Tisztelt Járókelő Egyesület Ügyvivő!

    Hivatkozással JAROKELO-BUDAPEST-00117259 azonosítószámú, Budapest Síp utca 13. szám alatti társasház épületéről egy védőrác
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Élet és balesetveszély

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Wesselényi utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megbomlott kockakő burkolat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Holló utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Bethlen Gábor tér

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Bethlen Gábor tér (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére