Megoldatlan

Kivilágítatlan terület 2016 05 22

Északi vasút híd Népszigeti "lehajtójánál" hiányoznak a lámpaoszlopok.
Kb 5-6 db.
Miért bontották el azokat? (No nem a napokban, hanem évekkel ezelőtt.)
Pedig sokan használják azt az útszakaszt, futók, biciklisek, sétálók, stb.

Mgj: A járda-bicikliút most szépen fel van takarítva!
.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Zsilip u. 17

Hozzászólások

  • Bardócz Csaba lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés helyét "Budapest, IV. kerület, Újpest, Zsilip utca (47.56152070, 19.07382077, 13)"-ról "Budapest, Zsilip u. 17, 1044 Magyarország (47.5619149, 19.0747546, 16)"-ra.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "IV. kerület Újpest Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Tárgyi helyszín közvilágításának problémája nem tartozik Társaságunk illetékességébe.

    Budapest Közút

    ________________________________
    Ezen üzenet és annak bármely csatolt anyaga
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Budapest Közút válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A IV. ker. Zsilip utca (Népszigeti lehajtónál) közvilágítási problémák nem tartoznak Társaságunk feladatkörébe.

    Budapest Közút
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett helyszín nem tartozik a BDK Kft. üzemeltetési területéhez.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van m...
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Balogh Roland bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére