Megoldott

Hiányzó pollerek

FRISSÍTÉS 2023.06.05.

A bejelentő visszajelzése:
"Semmi változás"

-----

A felsőcsatári úti felüljárónál hiányoznak a pollerek.
Ennek okán gyakran parkolnak itt autók, ami miatt kerekesszékkel,
vagy babkocsival pl. nehézkes az átjutás.

Probléma helyszíne
Budapest XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre, Gyömrői út 79

Hozzászólások

  • Spongya Róbert hozzászólt a bejelentéshez.

    Megerősítem. :)
  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    Tájékoztatjuk, hogy a parkolásgátló oszlopok helyreállítása 2023.06.12-én elkészült, köszönjük türelmüket

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomt
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • T Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • T Julcsi megváltoztatta a bejelentés leírását "A felsőcsatári úti felüljárónál hiányoznak a pollerek. Ennek okán gyakran parkolnak itt autók, ami miatt kerekesszékkel, vagy babkocsival pl. nehézkes az átjutás."-ról "FRISSÍTÉS: 2023.06.05 A bejelentő fényképes visszajelzése alapján: ,,Semmi változás" --- A felsőcsatári úti felüljárónál hiányoznak a pollerek....

  • Spongya Róbert hozzászólt a bejelentéshez.

    Semmi változás
  • Spongya Róbert visszajelzésére vár.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A parkolásgátló oszlopok helyreállítására a szükséges intézkedést megtettük, szíves türelmét kérjük a megvalósulásig.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zr
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Ügy Intéző elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Ügy Intéző megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XVIII. kerület Városgazda NZrt."-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Spongya Róbert bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elfordult tükör

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Ferihegyi Repülőtérre vezető út (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Zebra hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Szélső utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  Vissza az oldal tetejére