Megoldott

A fűre hordtak köveket

Anonim Járókelő

Valaki köveket hordott az amúgy füves területre ahol megállni sem lehetne. Vajh mit akarhatott ezzel? Ott a tábla, hiába szeretne magának kialakítani egy nemzöld területet..

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Máriaremetei út 193

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes válasza alapján.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Schneider Géza elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Elhanyagolt virágládák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Szilágyi Erzsébet fasor (II. kerület)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Katyu

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Krisztina körút (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére