Megoldott

Fölösleges fatámasz

Anonim Járókelő

Jelzett helyszínen lévő fatámasztó keret már teljesen funkcióját vesztette.

Kérjük az Illetékest, hogy funkció hiányában szállítsa el a fakeretet.

Pontos helyszín:
47.50234001315568, 19.03992304772585

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Halász utca

Hozzászólások

  • T Julcsi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a támrudakat eltávolították.

    Tisztelettel: BKM FŐKERT Kertészeti Divízió

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/117139/folosleges-fatamasz
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Schneider Géza elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Kúszónövények

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Zuhany utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Berepedt rácsfedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Szabadság tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fahely buszmegalloban

    Beküldés ideje:
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Vörösmarty utca M (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére