Megerősítésre vár

távfűtésre parkolás

Frissítés 2023.04.04
Főtáv válasza:
Mivel a műtárgyak környezetében történő gépjárműves közlekedésre is az érvényben lévő KRESZ előírásai az irányadók, javasoljuk a bejelentést a kerületi közterület-felügyeletnek továbbítani, mint szabálytalan parkolási problémát.
...........
A Főtáv vajon tud róla, hogy a távfűtés fölé parkolnak? Nem rég még csak a két aknafedél és a távfűtés szellőzője fölött volt burkolat. Aztán leaszfaltoztak mindent és a helyiek belakták szabálytalan parkolással. Lehet az aszfaltozásról sem tudnak.
A fehér furgonnak külön probléma az 1 tonna fölötti tengelyterhelése. Ez akkor sem állhatna ide, ha itt kijelölt parkoló lenne. De itt semmilyen kijelölt parkoló nincs, mivel a pirossal jelölt egy távfűtés szellőző, a kékek pedig sima akna fedelek. Sem terhelésben, sem hibaelhárításban nem biztos, hogy jót tesz a képen látható állapot a távfűtésnek.
Mi a fontosabb? Pár plusz illegális parkolóhely vagy a távfűtés? Utóbbi minden itt lakót érint...

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Leányka u. 14b

Hozzászólások

  • Dániel Zoltán visszajelzésére vár.

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő! Köszönjük bejelentését! A bejelentésében szereplő Leányka utca 14/b előtt lévő járda területén a Közterület-felügyeleti Csoport visszatérő ellenőrzés hajtott végre. Az ellenőrzések...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Dániel Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    A bejelentést köszönik szépen. De sem válasz nem érkezett tőlük - pedig kellett volna, válaszadási kötelezettségük van. Sem pedig intézkedés nem történt. Ezek szerint a XXII. kerület szerint rendben v...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Köszönjük szépen a bejelentést.

    Tisztelettel: Kassai Károly

    *From:* Szőke Mihály
    *Sent:* Monday, May 15, 2023 7:59 AM
    *To:* Kassai Károly Zoltán
    *Subject:* FW: Új bejelentés - JAROKELO-BUDAPEST-001
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Dániel Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    A kerületi közterület felügyelet pedig még csak válaszra sem fogja méltatni a kérdést. Nem népszerű a helyi lakos büntetése a helyi szerveknek. Pláne így, hogy jövőre önkormányzati választások lesznek.
  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: XXII. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "A Főtáv vajon tud róla, hogy a távfűtés fölé parkolnak? Nem rég még csak a két aknafedél és a távfűtés szellőzője fölött volt burkolat. Aztán leaszfaltoztak mindent és a helyiek belakták szabálytalan parkolással. Lehet az aszfaltozásról sem tudnak. A fehér furgonnak külön probléma az 1 tonna fölötti tengelyterhel...

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata"-ról "XXII. kerület Közterület-felügyeleti Csoport"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a közterületen elhelyezett műtárgyaink állapotának ellenőrzését évente minimum 2 alkalommal elvégezzük. Az aknáinkon történő parkolás ig
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Dániel Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    Március 30-a van. A kérdésre nem jött válasz, de szerintem a főtáv lehet az illetékes.
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata

  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FŐTÁV"-ról "XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata"-ra.

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐTÁV

  • Dániel Zoltán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Hibás közmű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Kölcsey utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    bekoszolódott vízelvezető árok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata
    Nagytétényi út (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sérült keret

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Mária Terézia utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére