Megoldott

Illegálisan elhelyezett szemét

Tisztelt JGK!

A Sárkány utcán 2023. 02.18-án délelőtt 11.00 és este 20.00 nagy mennyiségű szemetet halmoztak fel a közterületen.
A térfigyelő kamera az utca szélén, a helyszíntől 50 méterre, a környező épületek is kamerával ellátottak. A Rendészet ezen adatok alapján könnyen megtalálhatja a hulladék kihelyezőit.
Kérem intézkedjenek és szüntessék meg ezt az állapotot!

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Sárkány u. 6

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Józsefvárosi Gazdálkodási Központverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük a megkeresést.
    A JGK Zrt. Városüzemeltetési Igazgatóság munkatársai elszállították az illegálisan kihelyezett hulladékot.
    Tisztelettel:
    JGK Zrt.
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Szemetes utcák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ
    Rozgonyi utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kidobott hűtő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: András Bognár
    Illetékes: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ
    Golgota út (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére