Megoldásra vár

Zebra kialakítása

FRISSÍTÉS 2024.03.26

Visszajelzés
"Nincs még zebra "

--------

A Hungária körút és Zugló vasútállomás között nagyon intenzív a gyalogosforgalom,
emiatt indokolt lenne gyalogátkelőhelyet kialakítani a Francia úton. Az autók jelenleg csak kényszerűségből állnak meg a gyalogosok folyamatos áthaladását látva, egyébként elsőbbségük lenne, ez balesetveszélyes helyzeteket teremt. Az itt közlekedők arányát látva (nagyon sok gyalogos, kevés autó) mindenképpen indokolt lenne a kijelölt gyalogátkelőhely.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Francia út 47

Hozzászólások

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A 00117093 sz. ügyben az alábbi választ adjuk:

    Ez a helyszín gyalogátkelőhely kijelölése szempontjából speciális: Nagy, vonat érkezésekor kimagaslóan nagy gyalogosforgalom keresz
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "A Hungária körút és Zugló vasútállomás között nagyon intenzív a gyalogosforgalom, emiatt indokolt lenne gyalogátkelőhelyet kialakítani a Francia úton. Az autók jelenleg csak kényszerűségből állnak meg a gyalogosok folyamatos áthaladását látva, egyébként elsőbbségük lenne, ez balesetveszélyes helyzeteket teremt. Az...

  • Pál András hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs még zebra
  • Hegyessy András visszajelzésére vár.

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia András!
    A Budapest Közút tájékoztatása szerint a már betervezett javításokat nem áll módjukban meggyorsítani különböző okok miatt. Így kérésüknek eleget téve, a "Megoldásra vár" státusszal beáll
    ...
  • Hegymegi-Barakonyi Bálint megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A 00117093 sz. ügyben az alábbi választ adjuk:
    Ez a helyszín gyalogátkelőhely kijelölése szempontjából speciális: Nagy, vonat érkezésekor kimagaslóan nagy gyalogosforgalom kereszt
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Á L elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Hegyessy András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére