Megoldott

Levéltakaró a járdán

Anonim Járókelő

Huzamosabb ideje összeállt levéltakaró borítja a járdát. Eső esetén csúszós masszává válik, nem is túl gusztusos, de főleg balesetveszélyes és összepiszkolja a járókelők lábát is.

A 1043 Budapest, Lorántffy Zsuzsanna utca 20-16 közti szakasz nagyjából az érintett.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Lorántffy Zsuzsanna u. 18

Hozzászólások

  • Újpest Önkormányzata Városüzemeltetési Főosztályverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Felszólítottuk a közös képviseletet és kértük a hulladékmentesítést.
    Köszönjük a türelmet és a visszajelzést!

    Köszönettel és Üdvözlettel:
    Újpest Önkormányzata
    Városüzemeltetési...
  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük, megtörtént a feltakarítás!
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kidobott bűtorok

    Beküldés ideje:
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Homoktövis utca / Megyeri út (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Szemétkupacok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Bécsi utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére