Megerősítésre vár

Kivágott fák pótlása

József Attila u. 20. 22. 24. társasházak által határolt parkban az utóbbi hetekben 2 db fa kivágásra került.
Kérem legyenek szívesek a parkban a kivágott fákat faültetéssel pótolni!

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, József Attila u. 24

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Járókelő Zsófia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő Iktatószám: 1/426/1/2023/V1

    Tájékoztatjuk, hogy Zöldterület-fenntartási Osztályunk a 2023 őszi/2024 tavaszi faültetési időszakban póto
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Lehet, hogy téen nem lehet fát ültetni, de ezeket a fákat épp most ültették el a Daru-dombnál. Szerintem a fa ültetés inkább időjárás függő és nem évszakhoz kötött. Februárban is lehet tavaszias idő.
  • Kiss Mercédesz hozzászólt a bejelentéshez.

    Télen nem lehet fát ültetni
  • Anonim Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Bokor belárhatóságot gátolja

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.
    Erdősor utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Bozótos, bokros rész belóg az útra.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.
    Kossuth Lajos utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére