Megoldott

Varjak a nyitott szemetesekben...

A Városmajorban néhány éve örvendetesen kiegészítettek néhány köztéri szemetest olyan nehéz, vasból készült fedéllel, ami megakadályozza, hogy a varjak a szemetesben elhelyezett papírokat ennivaló reményében kidobálják és szétszórják.
Sajnos azonban nem az összes kukára került fedél: a Csaba utca melletti szemetesekben éppen néhány varjú lakmározott, amikor a minap arra jártam. Nagyon okosan a szemetesbe beleszállva, felemelik és kidobálják a földre a nekik nem kellő papírokat, hogy az alján illatozó ennivalót megehessék.
Sokat segítene a park tisztaságán, ha valamennyi szemetest nyitható fedéllel lefednék.
Mindannyiunk nevében előre is köszönjük!

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Csaba u. 3

Hozzászólások

  • Garami Marika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Kedves György!
    Köszönjük a visszajelzést és a képeket!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen...
  • Thaler Gyorgy hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott! Gratulálok az Önkormányzatnak, a környék (általam látott) összes kukáját ellátták a képen látható (máshol másféle) fedővel, ami megoldja a varjú-problémát.
    A megoldás esztétikumához hozzá...
  • Thaler Gyorgy visszajelzésére vár.

  • Jakab Imola megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Thaler Gyorgy hozzászólt a bejelentéshez.

    A helyzet jelenleg pontosan az, mint amit korábban leírtam: A mellékelt fényképeket ma csináltam.
    Érdekes lenne egy határidőt látni az ütemtervből...
  • Thaler Gyorgy visszajelzésére vár.

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a kosarak lefedése szerepel ütemtervünkben. A munka elvégzéséig szíves türelmét kérjük.

    Tisztelettel: BKM FKF Köztisztasági Divízió

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/117003/varjak-a-nyitott-szemetesekben
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Az italos dobozokat gyűjtő alkesz guberálók is ugyanezt hagyják maguk után...
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Thaler Gyorgy bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szárad a fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szász László
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Budagyöngye (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Belógó ágak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szász László
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Szamos utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére