Megoldásra vár

kátyús útszakasz

Anonim Járókelő

a 11.ker Gépész utca Daróczi-Bazsalikom utca közé eső része rémes állapotban van. Jelenleg a közepén tátong egy lyuk.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Gépész u. 28

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Török Vazul megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Ügykezelő Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kezdetleges kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Újbuda-központ M (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Életveszély

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Péterhegyi lejtő (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére