Megoldatlan

Szabálytalan várakozás évek óta

Anonim Járókelő

Az István út 1. és környéke továbbra is, évek óta gusztustalanul, de leginkább szabálytalanul tele van parkolva.
A gépjárművek a járdán közlekednek, a terület elhagyásakor rendszeresen a CBA felőli sarkon, a zebrán át mennek le az úttestre.
A szolárium melletti roncs évek óta mozdulatlan, ennek megtűrése különösen bosszantó.
Hely az út mentén szinte mindig van.
E bejelentéshez a 3 évvel ezelőtti(!) levelem képeit használtam fel, mert a helyzet pontosan ugyanez ma is, azaz SEMMI nem történt.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, István út 5

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére