Megerősítésre vár

Telefon nélküli fülke

Anonim Járókelő

Az egykori telefonfülke már nem látja el telefon hiányában a funkcióját, leromlott állapotú és sajnos wc-ként is használják. Városképi és közegészségügyi szempontból is kifogásolható.
Kérem számolják fel!

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Podmaniczky u. 43

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldott"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A telefonfülkét egyenlőre nem tervezzük elbontani. Várhatóan új berendezés kerül felszerelésre a helyszínen.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!
    Sajnáljuk, hogy problémát tapasztaltál szolgáltatásainkban, elnézésedet kérjük. Tájékoztatunk, hogy az általad tett bejelentésre vonatkozó információkat hibakezelő rends
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Tönkrement, megsüllyedt fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Dessewffy utca (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Csattogó fedlap 2

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Bajza utca (VI. kerület, Terézváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Lyukas fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Bajza utca (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére