Megoldott

Graffitis parkolóóra

Kêrem takarítsák le a graffitiket! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Pap Károly u. 14

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Jelzése alapján a XIII. Kerületi Közszolgáltató Zrt. megvizsgálta a helyszínt. Visszajelezte, hogy a graffitit eltávolították.

    Köszönöm, hogy figyel lakókörnyezetére és segíti mu
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Önkormányzata

  • Járókelő Star bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére