Megoldott

Szemetes Penny Market

Frissítés 2023.07.12.: A bejelentő alábbi visszajelzésével újraküldve:
"Sajnos a cigarettacsikkből még mindig rengeteg van a Penny Market csomagautómatáknál. (...) A megoldás egy csikktartó lenne, amire az üzletnek kéne beruháznia. Vannak egész pofásak. Hajrá!"

----------

Tisztelt Ügyintéző. A 11. kerületi Gazdagréten található Penny Market előtti zöld terület már hónapok óta úgy néz ki mint egy hamutál. Rengeteg cigarettacsikk található a fűben a bolt körül. A legrosszabb a bejárat melletti rész, de az épület körül is rengeteg apró szemét van. A képek közvetlenül a Penny Market bejárata mellett 2 méterre, a csomagautomatáknál készültek Akárhányszor odanéz az ember, elmegy a kedve hogy bemenjen a boltba vásárolni. Ezt már többen is megjegyezték.
Sajnos sem a Penny, sem az önkormányzat nem szedi össze magától az épület körül található szemetet. A jelenség elég régóta észlelhető. Kérem jelezzék az illetékesnek a problémát. Köszönettel, Pataky Szabolcs

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Dió u. 2

Hozzászólások

  • Pataky Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos ugyanolyan cigarettacsikkes a terület mint volt :(
  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bardócz Csaba!
    Köszönjük, hogy megtisztelte bizalmával társaságunkat.

    Ezúton tájékoztatjuk Önt, hogy megkeresését továbbítottuk korábban illetékes munkatársaink részére, aki intézkedtek a ta
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: Penny Market

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt Ügyintéző. A 11. kerületi Gazdagréten található Penny Market előtti zöld terület már hónapok óta úgy néz ki mint egy hamutál. Rengeteg cigarettacsikk található a fűben a bolt körül. A legrosszabb a bejárat melletti rész, de az épület körül is rengeteg apró szemét van. A képek közvetlenül a Penny M...

  • Pataky Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos a cigarettacsikkből még mindig rengeteg van a Penny Market csomagautómatáknál. A biztonsági őrök is rendszeresen ott dohányzik és hajítja el a csikket, de sokan mások is. A megoldás egy csikkta...
  • Pataky Szabolcs visszajelzésére vár.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Pataky Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Ügyintéző!

    Sajnos rengeteg a szemét. Semmilyen takarítás nem történt az épület körül. :( A parkoló körül rengeteg az apró szemét, főleg cigaretta csikk.
  • Pataky Szabolcs visszajelzésére vár.

  • Pataky Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Ügyintéző! A napokban még rosszabb lett a helyzet, Rengeteg a cigarettacsikk a csomagautomaták oldalán. Üdvözlettel, Pataky Szabolcs
  • Hegymegi-Barakonyi Bálint megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bardócz Csaba!

    Köszönjük, hogy megtisztelte bizalmával társaságunkat.

    Ezúton tájékoztatjuk Önt, hogy megkeresését továbbítottuk illetékes munkatársaink részére korábban, akik intézkedtek a
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: Penny Market

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Penny Market"-ra.

  • Pataky Szabolcs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Jókora faág

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Budafoki út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Elhagyott kaki

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Siroki utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére